Doktorlarımız

Asistanlarımız

Şermin Molla

DİŞ HEKİMİ ASİSTANI

Çiğdem Katırancı

Diş Hekimi Asistanı

Fadime Yıldırım

Diş Hekimi Asistanı

Hatice Güler

Diş Hekimi Asistanı

Leyla Göksu

Diş Hekimi Asistanı

Ekibimize Katılmak İster Misiniz? E-mail Gönderin

Hakkımızda

Aykaç Diş Kliniğine Hoş Geldiniz

AykaçDiş 1980 yılında Ankara’da hizmete başlamış olup, bugün Tunalı Hilmi caddesi (Kavaklıdere) ve Selanik caddesinde (Kızılay) bulunan 2 kliniğinde ağız ve diş sağlığı alanının tüm konularında uzman hekimleriyle hizmet vermektedir.

Ağız ve diş sağlığı konularında bilgilendirici videolara sitemizdeki videolar bölümünden, blog yazılarımızdan ve facebook hesabımızdan ulaşabilir ve takip edebilirsiniz. Aklınızdaki soruları diş doktorlarımıza iletişim formunu doldurarak dilediğiniz gibi sorabilir, arzu ederseniz daha detaylı bilgi almak ve muayene olmak için online randevu bölümünden dilediğiniz saatleri seçerek kliniklerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Aylık bültenler, dental sağlık konusunda diş hekimleri tarafından seçilmiş ve sizler için derlenmiş bilgiler ve görsellerle daha iyi bir ağız ve diş sağlığına kavuşmanız için bilgiler içermektedir. Bültenleri düzenli olarak almak için; aşağıdaki alana email adresinizi yazarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Sosyal Medya güncellemelerimizden Facebook‘ta beğenerek ve Twitter‘da takip ederek haberdar olabilirsiniz. Diş hekimliği alanında uygulanan tedavilerle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, tedaviler sayfasından farklı branşlar ve diş hekimliği alanaları hakkında bilgiler içeren bölümleri ziyaret edebilirsiniz.

Soru ve önerileriniz için her zaman info@aykacdis.com adresine email atabilir ve 0312-468 55 89 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.